Kalendarium

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Zakończone wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Aktualności

Grupa osób (zespół naukowy URK odbierający nagrodę oraz organizatorzy  wręczający nagrodę) pozują do
Zespół naukowy z  Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zdobył wyróżnienie w XXV edycji konkursu „Polski Produkt Przyszłości", w kategorii „Produkt przyszłości instytucji szkolnictwa wyższego i nauki” oraz III miejsce w konkursie o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej.
Justyna Warot
Maj 25, 2023
plakat informacyjny dotyczący wydarzenia

Przez siedem ostatnich lat naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej, jak również wielu innych polskich uczelni, mieli możliwość rozwoju swoich wynalazków dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej z Programu Ministra „Inkubator Innowacyjności ” w ramach projektu pozakonkursowego MEIN „Wsparcie zarzadzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” nr POIR.04.04.00-00-0004/15 realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej między Ministrem Edukacji i Nauki a Ministrem Rozwoju i Finansów w dniu 16 listopada 2016 r. Priorytet IV, Działanie 4.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

 

Marcin Wójcik
Maj 15, 2023
Na zdjęciu widać grupę ludzi na scenie odbierającą wyróżnienie
Zespół naukowy z Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z firmą Galen–Ortopedia Sp. z o.o. otrzymali wyróżnienie w kategorii „Wspólny produkt przyszłości instytucji szkolnictwa wyższego i nauki oraz przedsiębiorcy” za projekt MesoCellA-Ortho - komórkowy produkt leczniczy terapii zaawansowanej dla zastosowań w ortopedii.
Karolina Barnaś
Kwiecień 28, 2023
Konsultacje w zakresie programu Horyzont Europa
Dominika Krassowska
Luty 28, 2023
Konsultacje i usługi doradcze dotyczące wsparcia w zakresie działalności międzynarodowej przedsiębiorstw
W trakcie Demo Day Innowacji 4.0 będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych  konsultacji z ekspertami
z Ośrodka Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.
Marlena Marek
Luty 23, 2023
Konsultacje z doradcami podatkowymi
W trakcie Demo Day Innowacji 4.0 będzie możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych  konsultacji z doradcami podatkowymi z Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
Marlena Marek
Luty 17, 2023
Konsultacje z rzecznikami patentowymi

W trakcie Demo Day Innowacji 4.0 będzie możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych  konsultacji z rzecznikami patentowymi z Okręgu Małopolskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych

Marlena Marek
Luty 15, 2023
Prelegent Demo Day Innowacji
Pragniemy przedstawić prelegenta tegorocznego Demo Day Innowacji - Prof. Witolda M. Orłowskiego!
Karolina Barnaś
Styczeń 12, 2023
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Ministerstwo Edukacji i Nauki Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Program pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top