DEMO DAY innowacji 4.0

09.03.2023 godz. 9.00
Auditorium Maximum
Krupnicza 33, 31-123 Kraków
Technologie pięciu krakowskich uczelni w jednym miejscu


Centra Transferu Technologii pięciu krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego po raz drugi zapraszają na wspólne wydarzenie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z twórcami wynalazków rozwijanych w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Tematyka technologii jest bardzo zróżnicowana: od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold  Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska.  W przeszłości szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej.  Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą.  Autor 15 książek i 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.  

W trakcie wydarzenia będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych  konsultacji z rzecznikami patentowymi z Okręgu Małopolskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, doradcami podatkowymi z Krajowej Izby Doradców Podatkowych, którzy podpowiedzą jak skorzystać z ulg podatkowych na działalność B+R. Firmy szukające odpowiednich funduszy na dofinansowanie innowacyjnych rozwiązań i współpracę sektora nauki z przedsiębiorstwami będą mogły porozmawiać z ekspertami sieci Enterprise Europe Network lub Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Wschodnia działających na codzień w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.HARMONOGRAM WYDARZENIA


Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:


KROK 1.  Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO

                Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.

KROK 2.
  W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:

    1. Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI
    2. Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.
      Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Ministerstwo Edukacji i Nauki Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Program pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top